Views Collection (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Core
sv: Kärna

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: View name
sv: Namn på vyn
