Views Collection (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Core
vi: Nhân

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: View name
vi: Tên View
