Views Collection (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Core
ar: النواة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: View name
ar: اسم الرؤية
