Views Collection (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Core
az: Nüvə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: View name
az: Görünüş adı
