Views Collection (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Core
be: Ядро

en: Machine name
be: Машынная назва
