Views Collection (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང
