Views Collection (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Core
ca: Nucli

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: View name
ca: Nom de la vista
