Views Collection (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Core
cy: Craidd

en: View name
cy: Gweld enw
