Views Collection (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Core
da: Kerne

en: Machine name
da: Internt navn

en: View name
da: Navn
