Views Collection (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Core
de: Kernsystem

en: Collections
de: Kollektionen

en: Machine name
de: Systemname

en: View name
de: Ansichtsname
