Views Collection (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Core
el: Πυρήνας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
