Views Collection (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Core
es: Núcleo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: View name
es: Nombre de vista
