Views Collection (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Core
et: Tuum

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: View name
et: Vaate nimi
