Views Collection (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Core
fa: هسته

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: View name
fa: نام نما
