Views Collection (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Core
fi: Ydin

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: View name
fi: Näkymän nimi
