Views Collection (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Core
fr: Cœur

en: Machine name
fr: Nom système

en: View name
fr: Nom de la vue
