Views Collection (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Core
he: ליבה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: View name
he: שם ההיבט
