Views Collection (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Core
hr: Jezgra

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
