Views Collection (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Collections
hu: Gyűjtemények

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: View name
hu: Nézet neve
