Views Collection (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Core
ja: コア

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: View name
ja: ビューの名前
