Views Collection (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Core
km: សំខាន់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
