Views Collection (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Core
lt: Branduolys

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas
