Views Collection (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Core
lv: Kodols

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: View name
lv: Skata nosaukums
