Views Collection (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Core
nl: Kern

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: View name
nl: Overzichtsnaam
