Views Collection (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Core
pl: Rdzeń

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: View name
pl: Nazwa widoku
