Views Collection (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Core
pt: Núcleo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: View name
pt: Nome da view
