Views Collection (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Core
ro: Nucleu

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: View name
ro: Numele vizualizării
