Views Collection (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Core
sl: Jedro

en: Machine name
sl: Strojno ime
