Views Collection (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Core
ta: கருவம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
