Views Collection (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Core
tr: Çekirdek

en: Machine name
tr: Makine adı

en: View name
tr: Görünüm adı
