Views Collection (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Core
uk: Ядро

en: Collections
uk: Колекціонування

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: View name
uk: Назва виду
