Views computed field (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Error handling
es: Gestión de errores

en: Show error message
es: Mostrar mensaje de error

en: Hide empty fields
es: Ocultar campos vacíos

en: Formula
es: Fórmula
