Views computed field (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Error handling
hu: Hibakezelés

en: Show error message
hu: Hibaüzenet mutatása

en: Hide empty fields
hu: Üres mezők elrejtése

en: Formula
hu: Képlet
