Views computed field (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Computed Field
nl: Berekend veld

en: Show error message
nl: Foutmelding weergeven

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Formula
nl: Formule
