Views computed field (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Views
uk: Види

en: Computed Field
uk: Обчислюване поле

en: Error handling
uk: Управління помилками

en: Hide empty fields
uk: Приховати порожні поля

en: Formula
uk: Формула
