Views CSV Source (1.0.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Views
is: Gagnasýn

en: Contains
is: Inniheldur

en: Does not contain
is: Inniheldur ekki

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Is not equal to
is: Er ekki jafnt

en: Average
is: Meðaltal

en: empty
is: tómt

en: contains
is: inniheldur

en: Starts with
is: Byrjar á

en: Ends with
is: Endar á

en: begins
is: byrjar á

en: Does not start with
is: Byrjar ekki á

en: not_begins
is: endar_ekki
