Views CSV Source (1.0.1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Does not contain
cy: Ddim yn cynnwys

en: Is equal to
cy: Yn gyfartal i

en: Is not equal to
cy: Nid yw'n hafal i

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: empty
cy: gwag

en: contains
cy: yn cynnwys

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Is empty (NULL)
cy: Yn wag (NULL)

en: not empty
cy: ddim yn wag

en: Ends with
cy: Yn gorffen gyda

en: begins
cy: yn dechrau

en: ends
cy: yn gorffen
