Views CSV Source (1.0.10) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: None
ast: Nengún

en: Required
ast: Requeríu

en: Count
ast: Cuenta

en: Maximum
ast: Máximu
