Views CSV Source (1.0.10) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Required
eo: Bezonata

en: Views
eo: Vidoj

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
