Views CSV Source (1.0.10) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: None
mn: Байхгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Views
mn: Харагдацууд
