Views CSV Source (1.0.10) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Value
si: අගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය

en: Sum
si: මුළු ගණන
