Views CSV Source (1.0.11) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Required
be: Абавязкова

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Count
be: Колькасць

en: Maximum
be: Максімум

en: Minimum
be: Мінімум

en: Space
be: Прабел

en: contains
be: утрымлiвае

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
