Views CSV Source (1.0.11) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Regular expression
kn: ಹುಡುಕು

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ
