Views CSV Source (1.0.11) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Space
lt: Tarpas

en: Values
lt: Reikšmės

en: contains
lt: turi

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
