Views CSV Source (1.0.12) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Required
kk: Қажетті

en: Count
kk: Саны
