Views CSV Source (1.0.13) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Remove
ms: Buang

en: Date
ms: Tarikh

en: None
ms: Tiada

en: Required
ms: Diperlukan

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Does not contain
ms: Tidak mengandungi

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Average
ms: Purata

en: Count
ms: Bilangan

en: Maximum
ms: Maksima

en: Space
ms: Ruang

en: contains
ms: mengandungi
