Views CSV Source (1.0.14) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
