Views CSV Source (1.0.14) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Views
jv: View

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Average
jv: Rerata

en: Count
jv: Jumlah

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Space
jv: Spasi

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument
