Views CSV Source (1.0.14) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Required
mr: आवश्यक

en: Views
mr: याद्या

en: Is equal to
mr: समान

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Minimum
mr: किमान
