Views CSV Source (1.0.14) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Contains
ne: समावेश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Minimum
ne: न्युनतम
